1 Adam Joyce Burton-on-Trent, Staffs.
3 Chris Fort Silsden, W.Yorks
12 Michael Scriven Fairford, Gloucs.
26 Hayley Williams Long Eaton, Notts.
28 Tom Boyer Barnoldswick, Lancs.
40 Malc Ayris Hardingstone, Northants
42 Rob Barber Long Eaton, Notts
63 Dave Sharp Newark, Notts.
64 Simon Sykes Stalybridge, Cheshire
65 Brad Stirk Cleckheaton, W.Yorks
69 Matt Barnard Burntwood, Staffs.
77 Rudi Coleano Harrogate, N.Yorks.
82 Ashley Geary Corby, Northants
98 Les Spencer Atherstone, Warks.
101 Tristan Jackson Chester, Cheshire
102 Anna Williams Manchester
117 Rob Scriven Lechlade, Gloucs.
131 Kevin Stuchbury Linden Village, Bucks.
136 Rob Jacklin Manchester
137 Sam Jacklin Manchester
138 Steve Jacklin Denton, Manchester
139 Stuart Ridley Dunstable, Beds
149 Marc Radforth Coalville, Leics.
154 Sophie Maynard Rugby, Warks.
159 Carl Radforth Nuneaton, Warks.
160 Nick Blach Hucknall, Notts.
176 Stephen Young Ashton-under-Lyne, Manchester
177 Heidi Coleano Churwell, Leeds
182 Dave Cheetham Manchester
211 Phoebe Wainman Silsden, W. Yorks.
222 Guy Jolly Huntingdon, Cambs.
227 Sam Wainwright Congleton, Cheshire
230 Mark Symons Loughborough, Leics.
234 Lee Pearce Bromley, London
242 Joe Nickolls Melton Mowbray, Leics.
245 Lucy Olorenshaw Binley Woods, Warks.
262 Camey Dorrell Malvern, Worcs.
266 Mark Hobbins Cheltenham, Gloucs.
275 Terry Hawkins Towcester, Northants
279 Andy Jones Manchester
281 Lee Summers Hitchin, Herts.
286 Jamie Lyford Huntingdon, Cambs.
288 Jon Brown Hinckley, Leics.
298 Tom Spencer Atherstone, Warks.
309 James Cobley Nottingham, Notts
314 Steve Bowman Linden Village, Bucks.
315 Rob Shackleton Chester, Cheshire
317 Andy Kennedy
324 Shaun Bowman Linden Village, Bucks.
328 Michael Boswell Shipston-on-Stour, Warks.
333 Sam Roper Sheffield, S. Yorks
334 Paul Sykes
343 Christopher Thompson Long Eaton, Notts
345 Jake Harrhy Hampton-in-Arden, West Midlands
349 Jono Hartley
352 Rory Foster Leek, Staffs
355 Bryan Andrew Glossop, Derbys.
356 Geoff Davies Crewe, Cheshire
376 Matthew Young Ashton-under-Lyne, Manchester
377 Dave Brawn Walsall, West Midlands
381 Mitchell Summers Hitchin, Herts.
394 Chris Clare Nottingham, Notts.
409 Luke Maw Sheffield, S. Yorks.
414 George Shone Tarporley, Cheshire
423 Gary Jackson Chester, Cheshire
426 Ollie Redgate Cotgrave, Notts.
434 Ivan Pritchard Long Eaton, Notts.
438 Craig Kellett Preston, Lancs
439 Jay Kellett Preston, Lancs
450 Sam Mee Coalville, Leics.
465 Jedd Stirk Cleckheaton, W.Yorks.
469 Dean Laird Loughborough, Leics.
475 Nathan Harrison
478 Shane Geary Corby, Northants
482 Martin Fletcher Stockport, Manchester
485 Graham Bolland
498 Olly Spencer Atherstone, Warks.
500 Scott Bodily Preston, Lancs.
517 Ben Kearton Long Eaton, Notts.
525 Amy Jagger Liversedge, W.Yorks.
535 Nick Jagger Liversedge, W.Yorks.
550 Simon Hughes Newcastle-under-Lyme, Staffs
552 Declan Gwin
554 Chloe Gwin Worcester, Worcs.
575 Darren Cottrill Hallow, Worcs.

Overseas drivers

H179 Sjaak Kentie The Netherlands
H917 Gary Grattan Northern Ireland


85 UK drivers
2 overseas drivers